Centrum Instalacyjno-Techniczne "Litka"

ponad 30 lat razem

Poznaj nas...

Obecna firma „LITKA” została założona w 1-go marca 1985r i zajęła się wykonawstwem w branży sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania .
W 1993 r. działalność została powiększona o handel w branży instalacyjno-budowlanej. Wówczas działała pod nazwą „Majster”.

W roku 2003 nabyliśmy obiekt przy ul. Poznańskiej 1a i funkcjonujemy pod obecną nazwą Centrum Instalacyjno-Techniczna „LITKA”.
Wszystko to czyni nas obecnie najstarszą w branży mając długą i ciekawą historie istnienia na sulęcińskim rynku.

W 2011 roku dołączyliśmy do stworzonej przez firmę Składy Vox sieci Sklepów Majster Plus, dzięki czemu nasza oferta została poszerzona o materiały niezbędne przy budowie domu czy remoncie mieszkania.

Stale powiększamy oferowany asortyment. Proponujemy naszym klientom dogodne ceny, uwzględniamy również rabat przy zakupie większych ilości materiałów. Z naszej strony oferujemy Państwu profesjonalną obsługę i przede wszystkim fachową wiedzę ze strony Właściciela jak i działu sprzedaży.

Cieszymy się, kiedy Klienci wychodzą z naszego sklepu z uczuciem dobrze dokonanego zakupu czy wykonanej usługi..
Specjalizujemy się w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej. Montujemy ,sprzedajemy i prowadzimy serwis kotłów gazowych, peletowych i innych – wielu producentów.
Blisko 40 lat doświadczenia czyni nas najstarszym tego typu podmiotem na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment wyżej wymienionych produktów.

Gwarantujemy jakość i doświadczenie, które budowane było przez ostatnie 30lat.

ponad
30 lat razem

Naszym priorytetem jest jakość i zadowolenie klienta.
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalne podejście.